Команда міста

 • ІРИНА ТУЛЯКОВА

  Менеджер УАЛ Харків

 • КАТЕРИНА ЧЕРЕВКО

  Ментор з комунікацій

 • МАКСИМ НІКОЛАЄВСЬКИЙ

  Ментор з навчально-виховної роботи

 • МИКОЛА ФІСАЮК

  Ментор з фізичного розвитку та мандрів

 • СТАНІСЛАВ БІЛИЙ

  Ментор з проектів та партнерства

 • ОЛЕКСАНДРА БРАШОВЕЦЬКА

  Ментор з волонтерства

 • КАТЕРИНА ЧАБАЛА

  Адміністратор

 • ВОЛОДИМИР ІВАНЧЕНКО

  Адміністратор

 • НАДІЯ САВИНСЬКА

  Ментор з волонтерства

Харків

#УАЛстартапів

УАЛ Харків — це перший осередок академії на сході України. Він був створений у 2016 році. За рік студенти залучили понад 5 000 людей до реалізації 20 проектів у Харкові та області.

У вересні 2017 року за підтримки Бориса Ложкіна осередок переїхав у нову будівлю, спроектовану відомим архітектором Віктором Зотовим. Новостворений вільний простір академії став також місцем для Молодіжного центру УАЛ. Щосуботи тут проходять impact-дні, коли громадські організації безкоштовно проводять заходи для харків’ян.

Осередок першим відкрив Академію сучасного пенсіонера. Тут студенти проводять для них заняття з фітнесу, йоги, комп’ютерних наук, англійської мови тощо. А для старшокласників осередок започаткував програму INSIDE, яка допомагає їм визначитися з майбутньою професією.

У Харкові також вперше пройшли UAL Talks та УАЛ Форум з відповідального лідерства, який відвідали понад 200 школярів, студентів та представників різних організацій.
Ірина Тулякова, 28 років
Менеджерка харківського осередку

Досягнення
З 12 років займається громадською діяльністю, очолювала органи учнівського, студентського самоврядування та громадські організації. Реалізувала понад 50 проектів і освітніх програм, в яких взяли участь понад 80 000 людей. Створювала та керувала командами проектів, які об’єднали понад 200 волонтерів. Більше 5 років працювала у галузі вищої освіти, де очолювала відділи розвитку, комунікацій та працевлаштування. Член правління Асоціації жінок-лідерок України. Місія Ірини: інвестуючи в молодь, створювати ціннісне професійне середовище навколо себе, своїх дітей та України. Вірити, мріяти, діяти та надихати.

Попередній досвід
Національний проектний менеджер Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».
Директор департаменту з розвитку в Університеті «КРОК».
Засновниця дизайн-студії Churchill.

Освіта
Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти («Керівник проектів та програм»)
Університет «КРОК» («Менеджмент», «Маркетинг»)
Академія жіночого лідерства (Ukrainian Women’s Fund, NDI)

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ ПОДІЙ