Команда міста

 • МАР`ЯН ПРИСЯЖНЮК

  Ментор з навчально-виховної роботи

 • КАТЕРИНА ГАНУС

  Ментор з проектів та партнерства

 • ТЕТЯНА КУЧУК

  Ментор з волонтерства

 • САРА ВІНТЕР

  Фахівець з розвитку спільноти (волонтер Корпусу Миру)

 • ІРИНА ЦУРКАН

  Адміністратор

Миколаїв

#УАЛініціатив

 

УАЛ Миколаїв започатковує традиції, що згодом приживаються в усьому місті. Серед них — «Майстерня святого Миколая», перший велофестиваль «Миколесо», зустріч креативних та активних жителів «Змінотворці» та акція «Знаки добра».
 
Так, «Майстерню святого Миколая» у 2017 році підтримала мерія, і за дев’ять днів студенти разом із містянами підготували 1000 подарунків для першокласників. А таблички акції «Знаки добра» — «Місце для фото» чи «Час для обіймів» — тепер прикрашають центральну вулицю міста і стали улюбленими локаціями для селфі.
 
Новий проект УАЛ Миколаїв із перетворення пляжу «Чайка» на громадський простір зі спортивною зоною та місцем для бук-кросингу підтримали миколаївці, та ініціатива отримала фінансування з бюджету міста на 2018 рік.
 
Своїми проектами студенти прагнуть зробити Миколаїв привабливим і надихнути мешканців долучитися до відродження культурного життя у місті.
 

Олександр Медведєв, 29 років
Менеджер миколаївського осередку
 
Досягнення
За 8 років побував у 38 країнах і у деяких із них здобував освіту. Так у Швеції вивчав практику управління державними та неурядовими організаціями та боротьбу з корупцією, а у Бельгії брав участь у Форумі молодих політичних лідерів у Європарламенті. Також влаштовував зустрічі з неурядовими молодіжними та студентськими організаціями Норвегії і вивчав управління подібними організаціями.
 
Попередній досвід
Менеджмент інвестиційних проектів у галузі альтернативної енергетики.

Учасник програм для молодих лідерів «Молодь змінить Україну», SAYP-Swedish Institute, Young Political Leaders Forum at European Parliament, Transparent Public Administration and Management (Sweden).
 
Освіта
Інститут лідерства та управління Українського католицького університету (магістерська програма управління неприбутковими організаціями).
Львівський національний університет імені Івана Франка (Міжнародні економічні відносини).

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ ПОДІЙ