Команда міста

 • ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСЮК

  Менеджер УАЛ Полтава

 • БОГДАН ДУБИЛЬОВСЬКИЙ

  Ментор з комунікацій

 • ОКСАНА АЖНЮК

  Ментор з навчально-виховної роботи

 • СВЯТОСЛАВ КЕЛИМ-ЗОЛОТАЙКО

  Ментор з проектів та партнерства

 • СЕРГІЙ ЛИТВИНЕНКО

  Адміністратор

Полтава

#УАЛтурботи

 

В УАЛ Полтава багато уваги приділяють патріотичному вихованню та військовому лідерству. Тут регулярно проводять вишколи. Студентів вчать виживати в екстремальних умовах: шукати воду і добувати вогонь, орієнтуватися на місцевості та жити у лісі. Традиція вишколів почалася з УАЛ Полтава і вже стала частиною програми усіх осередків.
 
Разом із агропромхолдингом «Астарта», партнером УАЛ, студенти осередку опікуються молоддю міських та сільських шкіл. Регулярно проводять відкритті лекції про цінності та лідерство з президентами шкіл та вчителями Полтави і області.
 
УАЛ Полтава організував перший в Україні курс Basic life support для учителів, щоб навчити педагогів надавати першу допомогу дитині до приїзду лікарів.
 

Олексій Олексюк, 26 років
Менеджер полтавського осередку
 
Досягнення
Після Революції гідності пішов добровольцем в АТО і пройшов шлях від рядового солдата, молодшого лейтенанта до заступника командира роти з виховної роботі. Після повернення почав проводити табори для дітей і більше року займався патріотичним вихованням молоді, абілітацією воїнів АТО та очолював громадську організацію «Джура».
 
Попередній досвід
Доброволець, учасник АТО 2014-2016 рр.
Голова Організації української молоді «Джура».
 
Освіта
Харківський національний автомобільно-дорожній університет (Автомобільні дороги та аеродроми).

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ ПОДІЙ